Жахлива обрізка Судакова призвела до швидкого гола збірної Італії у ворота України - ВІДЕО

Наші футболісти не були схожі самі на себе у стартові хвилини гри
12.09.2023 22:36 Андрій Дунець 3315 0

Георгій Судаков дуже невдало зіграв на початку матчу 6-го туру кваліфікації Євро-2024 Італія - Україна.

На 12-й хвилині наш півзахисник послизнувся перед власним штрафним майданчиком, почавши гольову атаку суперника.

Справу довершив Давіде Фраттезі.

Відео

Детальніше відео гола

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь збірної Італії - ще раз забив Фраттезі, а також Андрій Ярмоленко.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua