4 роки тому український боксер змусив Путіна слухати гімн України: відео та фото

30.06.2023 11:20 🔥🔥🔥 2420 1

30 червня 2019 року український боксер Олександр Хижняк, завоювавши золоту медаль на Європейських іграх, що проходили в Мінську, змусив президента росії (терористичної держави) владіміра путіна слухати гімн України.

путін тоді прибув до столиці Білорусі на фінальні бої боксерського турніру за запрошенням організаторів Ігор. І змушений був почути український гімн на честь найкращого бійця світу в аматорському боксі, який впевнено переміг у ваговій категорії до 75 кілограмів, здолавши у вирішальному поєдинку італійця Сальваторе Кавалларо.

Гімн України під час нагородження Олександра Хижняка

Збірна України на Європейських іграх-2019 здобула 51 медаль, зокрема 16 золотих, 17 срібних і 18 бронзових. У загальнокомандному заліку наша команда посіла 3 місце.

Харлан: Я - українка! Ця перемога для українського народу, ЗСУ та моєї бабусі

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua