Передгольовий пас Зінченка приніс Арсеналу перемогу над Манчестер Юнайтед

22.01.2023 20:51 Андрій Твердохліб 3086 0

Лондонський Арсенал з допомогою українця Олександра Зінченка здобув надважливу перемогу над Манчестер Юнайтед у 21 турі АПЛ (3:2).

Арсенал забив переможний гол (Нкетіа) на 90-й хвилині - передгольовий пас на рахунку футболіста збірної України. Головний арбітр матчу Ентоні Тейлор був вимушений звернутися за допомогою до VAR, який показав, що гол було забито в межах правил.

Також Зінченко взяв безпосередню участь у першому голі своєї команди на 24-й хвилині.

Огляд матчу

Перемога дозволила Гармашам зберегти 5-очкову перевагу над Манчестер Сіті, маючи ще гру в запасі. Манчестер Сіті також свій матч виграв - Містяни розгромили Вулвергемптон (3:0).

Нагадаємо, напередодні за Челсі в матчі проти Ліверпуля дебютував Михайло Мудрик.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua