Коваленко оформив асист-фантом у матчі проти Аталанти в Кубку Італії - ВІДЕО

20.01.2023 10:25 Андрій Дунець 1339 0

Українець Віктор Коваленко вийшов у стартовому складі Спеції проти своєї колишньої команди, Аталанти, в межах 1/8 фіналу Кубка Італії.

На 38-й хвилині Даніеле Верде забив саме після пасу Коваленка, але жоден статистичний ресурс не записав на рахунок нашого півзахисника результативну дію, вочевидь маючи на увазі, що м'яча перед голом останнім торкнувся гравець Аталанти.

Відео

У підсумку Аталанта святкувала розгромну перемогу з рахунком 5:2. У чвертьфіналі бергамаски зустрінуться з Інтером.

Віктор Коваленко провів на полі 72 хвилини. Нагадаємо, права на українця досі належать саме Аталанті, однак нещодавно стало відомо, що Спеція планує викупити їх.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua