Яремчук не влучив у ворота з 4-х метрів: відео неймовірного промаху українця в матчі за Брюгге

Чорна смуга нашого форварда триває.
16.01.2023 08:43 Андрій Дунець 3686 0

Роман Яремчук змарнував відмінну нагоду забити гол у матчі 20-го туру чемпіонату Бельгії між Брюгге та Андерлехтом.

На 50-й хвилині гри після подачі штрафного українець опинився з м'ячем перед воротами суперника на відстані близько 4-х метрів, але пробив вище рамки.

Відео

У підсумку Брюгге зіграв з Андерлехтом внічию (1:1), а Роман Яремчук провів на полі 62 хвилини - його замінив Ферран Жутгла.

Нагадаємо, у попередньому матчі, проти Генка, український нападник теж "відзначився" приголомшливим промахом.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua