Помилка Миколенка призвела до пропущеного голу Евертона від МЮ в матчі Кубка Англії - ВІДЕО

07.01.2023 07:30 Андрій Дунець 2335 0

Віталій Миколенко зіграв непереконливо в епізоді на самому старті поєдинку 1/32 фіналу Кубка Англії між Манчестер Юнайтед та Евертоном.

На 4-й хвилині гри український захисник мерсисайдців вирішив "відклеїтися" від свого безпосереднього опонента Антоні. Бразилець скористався цим подарунком Миколенка, відкривши рахунок у зустрічі після пасу Маркуса Рашфорда.

Відео

У підсумку матч завершився перемогою МЮ (3:1), а Миколенко був замінений на 81-й хвилині.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua