40-річний воротар відбив 2 пенальті в матчі Ліги чемпіонів між Рейнджерс та Наполі - ВІДЕО

15.09.2022 07:25 Андрій Дунець 10109 0

У поєдинку 2-го туру Ліги чемпіонів шотландський Глазго Рейнджерс приймав італійський Наполі. Голкіпер господарів Аллан Макгрегор відзначився неабияким досягненням.

На 57-й хвилині зустрічі 40-річний воротар відбив удар із пенальті від Пьотра Зеліньскі. Арбітр змусив поляка перевиконати одинадцятиметровий, угледівши на відеоповторі порушення правил, проте із другим пенальті Макгрегор також упорався.

Відео (таймкод - 01:30)

Повну версію матчу дивіться тут.

Утім, на 68-й хвилині шотландський голкіпер усе ж пропустив із пенальті від Маттео Політано. Так рахунок став 0:1. А фінальний свисток судді команди зустріли із результатом 0:3 на користь Наполі.

Таким чином, клуб із Неаполя одноосібно очолив турнірну таблицю своєї групи.