Датоме не стримав сліз після поразки від Франції у чвертьфіналі Євробаскету

14.09.2022 21:16 Віктор Слюсаренко 996 0

Форвард збірної Італії Луїджі Датоме не стримав сліз під час пресконференції після поразки від національної команди Франції у чвертьфінальному матчі чемпіонату Європи з баскетболу-2022.

Нагадаємо, збірна Франції здобула перемогу над Італією у матчі 1/4 фіналу Євробаскету-2022. Зустріч відбулася у Берліні (Німеччина) та завершилася тріумфом французьких баскетболістів в овертаймі з рахунком 93:85. За вихід у фінал вони поборються з переможцем пари Словенія - Польща. Раніше вихід до півфіналу турніру оформили збірні Німеччини та Іспанії.

Луїджі Датоме у цій грі провів на майданчику 17 хвилин і набрав 12 очок, віддав одну результативну передачу та зробив два підбирання.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua