Шевченко жодного разу не забивав у ворота Дженоа

Українець одного разу грав проти Дженоа
07.11.2021 18:56 Віктор Слюсаренко 2006 0

Андрій Шевченко, який сьогодні очолив Дженоа, в якості гравця не забив гол у ворота свого нового клубу.

Шевченко провів в Італії вісім сезонів. За цей час наш легендарний форвард набив 127 м'ячів у Серії А і ще сім - у Кубку країни.

Проте в Італії все ж таки залишилися команди, які не постраждали від гольового чуття українця. Шева не зміг вразити ворота Наполі, П'яченці, Катанії та Дженоа.

Із Дженоа Шевченко перетинався лише у сезоні 2008/2009 років у свій другий період у Мілані. Українець вийшов на поле у стартовому складі, але був замінений уже у перерві, а Мілан у підсумку програв із рахунком 0:2.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua