Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

8 Грудня 2021

Триразова чемпіонка Росії зарізала сина співмешканця заради ритуалу

15.10.2021 07:28 Віктор Слюсаренко 3309 0
Триразова чемпіонка Росії зарізала сина співмешканця заради ритуалу

Джерело - Чемпіон.

Триразова чемпіонка Росії з арчері-біатлону (в цьому виді спорту замість гвинтівки спортсмен використовує лук і стріли) Марія Корнєєва підозрюється у вбивстві Романа Федулова - 15-річного пасинка свого співмешканця Владислава Цикунова.

Про це повідомляє портал регіонального Слідчого комітету Росії.

Цикунов і Корнєєва були затримані 14 жовтня.

Тіло хлопчика з ознаками насильницької смерті, було знайдено 13 жовтня в покинутому колодязі в лісосмузі біля села Земенкі Рязанського району. Труп був засипаний землею і сміттям. За інформацією СКР вбивство носить сліди "обрядово-культового характеру".

Під час слідчих дій Цикунов зізнався. що Корнєєва мала оглушити його пасинка і потім намалювати на його тілі окультний символ. За словами підозрюваного Марія завдала Ромі смертельне ножове поранення.

15-річний Рома був другою дитиною (з трьох) Олени Федулової. Як повідомляє Telegram-канал Mash, посилаючись на знайому Федулової, та після знайомства з Владиславом Цикуновим жила з ним в її будинку.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі ()