Відео дня. Балотеллі солодко помстився тренерові, який назвав його безголовим

22.09.2021 13:54 Андрій Дунець 2696 0

У матчі шостого туру Турецької Суперліги Бешикташ приймав Аданадемірспор. Гості програвали з рахунком 0:3 до 60-ї хвилини.

На 67-й почалося справжнє шоу - на полі з'явився Маріо Балотеллі та допоміг клубові з Адани здійснити камбек. Італієць відзначився голом та гольовою передачею.

А після свого забитого м'яча на 79-й хвилині Балотеллі підбіг до лави запасних суперника та характерним жестом подразнив тренера Сергена Ялчіна. Справа в тому, що колись (коли Маріо виступав ще за Манчестер Сіті) нинішній наставник Бешикташа назвав Балотеллі "безголовим гравцем". Помста вийшла солодкою:

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua