Місія: Виграти 21 тачку у Favbet | Блоги | Champion.com.ua
Мій профіль
5 Березня 2021

Місія: Виграти 21 тачку у Favbet

22.02.2021 12:44 Дима Копий 2775 0
Місія: Виграти 21 тачку у Favbet

Компанія Favbet оголошує старт акції з розіграшем 21 авто 

Усі чоловіки — діти. Змінюються лише іграшки. Саме тому Favbet розігрує 21 автівку для дорослих хлопчиків. А щоб розіграш був захопливим — робить це у стилі відомої гри. 

Всі люди схильні піддаватися ностальгічним почуттям. На них і вирішили зіграти автори кампанії. Щоб кожен чоловік згадав початок нульових, ночі, проведені перед монітором комп’ютера, чіти і круту музику і атмосферу свободи. Ставка від 100 гривень і ти все це пригадаєш у погоні за тачкою.

Обличчями кампанії стали Артем Мілевський та Віктор Вацко, які органічно вжилися в ролі героїв гри та стали провідниками історії на шляху до тачки.

Перший етап акції вже розпочався. В ньому розігруються 7 машин марок Jaguar XE, Ford EcoSport та цінні призи. Деякі з них відсилають прямо до тематики кампанії: вертоліт на радіоуправлінні, політ на вертольоті в Києві, годинники, Sony Playstation 5 та багато інших.

Крім призів кожен учасник зможе забути про лютневі морози, сірі будні, рутину та відчути дух Маямі з його сонячним настроєм та постійним святом.

Погнали!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі ()