У Києві відбудуться Ігри героїв та Мілітарі Кемп | Блоги | Champion.com.ua
Мій профіль
9 Грудня 2019

У Києві відбудуться Ігри героїв та Мілітарі Кемп

11.08.2019 10:51 Андрій Твердохліб 901 0
У Києві відбудуться Ігри героїв та Мілітарі Кемп

17 серпня, у Києві, на Контрактовій площі відбудуться "Ігри Героїв" та "Мілітарі Кемп" - змагання з функціонального багатоборства серед ветеранів АТО, осіб з інвалідністю, військовослужбовців, полісменів та представників силових структур.

"Ігри Героїв" та "Мілітарі Кемп" покликані продемонструвати - у житті є місце для перемог над собою.

Учасники прагнуть своїм особистим прикладом показати, що з інвалідністю можна жити повноцінним життям.

У змаганнях візьмуть участь ветерани, військові, полісмени та представники силових структур з усієї України: Львова, Харкова, Миколаєва, Одеси, Дніпра, Маріуполя, Житомира та інших міст. Ігри Героїв та Мілітарі Кемп відбудуться у Києві вже втретє. 2019 року у змаганнях будуть представленні 25 чоловічих (по 4 особи) та 7 жіночих (по 2 особи) команд. Окрім цього у змаганнях візьмуть участь 25 осіб з інвалідністю, у тому числі - ветерани АТО.

За результатами змагань буде визначена найбільш фізично підготовлена команда в Україні з функціонального багатоборства серед ветеранів, військових, полісменів та представників силових структур.

Цього року "Ігри героїв" очолює Роман Линдов - молодий чоловік, що втратив кисть руки та отримав опік 30% поверхні тіла під час Революції Гідності на Майдані взимку 2013/2014 р. Тепер він став найсильнішим адаптивним кросфіт-атлетом Європи.

"Ігри героїв" - волонтерський проект. Підготовкою спортсменів займаються декілька залів в Україні: в Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові. Всі тренери працюють на безоплатній основі.

Мета проекту - допомогти ветеранам та цивільним зберегти віру в себе, в свої сили, та продемонструвати: відсутність кінцівки - це не відсутність сили духу, це лише виклик, який можна успішно подолати.

Організатори запрошують у суботу 17 серпня о 10:30 прийти на Контрактову площу та підтримати Героїв, бо саме підтримка друзів, всього народу України дає сили для життя, надихає на вирішення найскладніших завдань.

Довідка:

Ігри героїв (англ. Games Heroes) — спортивні змагання ветеранів з інвалідністю. Ігри були започатковані

в США, а з 21 травня 2016 року проводяться і серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з

інвалідністю. Головна мета "Ігор героїв" — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців,

соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді,

малозахищених та соціально вразливих верств населення.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua

Коментарі ()