Валенсія Кравцова програла Барселоні, а Єнісєй Лукашова - ЦСКА. Результати українців

Сергей Шемшученко — 28 грудня 2016, 17:18

Український центровий іспанської Валенсії В'ячеслав Кравцов за 20 хвилин у виїзному матчі проти Барселони відзначився 4 очками (2/5 двоочкових) і 3 підбираннями (1 в атаці), а його команда зазнала поразки з рахунком 82:94.

Після 13-ти матчів регулярного чемпіонату Ліги ACB Валенсія займає третє місце, маючи в активі 9 перемог, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Ще один український бігмен Ігор Зайцев, який захищає в Іспанії кольори Манреси, допоміг своїй команді здобути другу перемогу у сезоні.

За 18 хвилин у матчі проти Естудіантеса українець набрав 3 очки (0/4 двоочкових, 1/3 триочкових) і зробив 4 підбирання (2 в атаці) при 2 фолах.

Гравець збірної України Олександр Липовий вдало зіграв у матчі проти Лефкадаса, у якому його Трікала здобула перемогу з рахунком 80:72.

Українець за 29 хвилин на паркеті записав в актив 25 очок (5/9 двоочкових, 4/8 триочкових, 3/3 штрафних), 6 підбирань (3 в нападі) і віддав 1 передачу при 1 втраті і 2 фоли.

Капітан збірної України Кирило Фесенко допоміг Авелліно здобути домашню перемогу у поєдинку з Капо д'Орландо (94:65). Українець, вийшовши з лави, відіграв 25 хвилин, відзначився 10 очками (3/4 двоочкових, 4/4 штрафних), 7 підбираннями (2 в атаці) і 1 блок-шотом при 4 фолах.

9 хвилин проти московського ЦСКА відіграв український розігруючий Єнісєя Денис Лукашов. Захисник за відведений ігровий час встиг відзначитися 3 очками (0/2 двоочкових, 1/1 триочкових), 1 підбиранням та 1 передачею при 1 втраті і 5 фолах.