Зайцев вийшов у півфінал чемпіонату Польщі, Корнієнко вибув з боротьби

Сергей Шемшученко — 10 травня 2016, 16:31

Бігмен збірної України Ігор Зайцев пробився у півфінал плей-офф чемпіонату Польщі.

Після перемоги у першому матчі серії команда українця Роса Радом здолала Полфармекс і в другому поєдинку (63:56), інформує сайт Федерації баскетболу України.

Зайцев у цьому матчі відіграв 20 хвилин, набрав 8 очок (1/3 двоочкових, 2/3 триочкових), зробив 2 підбирання, 1 блок-шот при 2 втратах і 4 фолах.

У заключному третьому матчі серії, який команда українця проводила на виїзді, Зайцев також вийшов з лавки, відіграв 21 хвилину та допоміг своїй команді 9 очками (3/7 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/3 штрафних), 4 підбираннями, 1 передачею, 1 перехопленням при 3 фолах.

Роса Радом виграв з рахунком 73:68 і вийшов у наступний раунд.

Команда ще одного представника збірної України Максима Корнієнка подолати перший раунд плей-оф не зуміла. Обмінявшись перемогами у двох перших матчах, у двох наступних зустрічах з Енергією Чарні команда українця Торунь зазнала поразки.