Суперліга. "Галичина" виграла у "Говерли" західноукраїнське дербі

Сергей Шемшученко — 22 березня 2013, 20:35

У четвертому у сезоні дербі західноукраїнських команд "Політехніка-Галичина" обіграла на виїзді "Говерлу" з рахунком 76:63.

Центровий "Галичини" Владан Вукосавлевіч провів чудовий матч, відзначившись 20 очками, 20 підбираннями та 32 балами РЕ, пише офіційний сайт Суперліги.

Таким чином, сербський "бігмен" не лише покращив рекорд сезону, який так само належав йому, а й зупинився за крок від найкращого показника всіх сезонів Суперліги (21 підбирання), що свого часу встановив Майк Фрейзер.

Рівна боротьба на паркеті точилася протягом трьох чвертей, адже жодній з команд не вдавалося відірватися від суперника на комфортну відстань. Причому, якщо "Говерла" зробила ставку на дальні кидки, здійснивши у ході матчу 36 спроб з-за дуги, то головною рушійною силою "Політехніки" вже звично став Владан Вукосавлевіч.

І якщо у першій половині "ведмеді" ще трималися, то після великої перерви програли боротьбу за підбирання.

Втім, переломити хід гри гостям вдалося лише на початку завершального періоду, коли ривок 9:0 розпочав Горан Іконіч. Подальші спроби підопічних Євгена Мурзіна бодай вирівняти гру ні до чого не призвели.