У надрезультативному матчі збірна Франції перемогла Аргентину

30.06.2018 18:53 2933 0

У 1/8 фіналу ЧС-2018 збірна Франції перемагає Аргентину з рахунком 4:3.

Вже на початку поєдинку рахунок відкрила збірна Франції - Грізманн реалізував 11-метровий.

Не дивлячись на перевагу французів, у кінцівці першого тайму блискучим ударем з-за меж штрафного рахунок зрівняв Ді Марія.

На 48-ій хвилині аргентинці вийшли уперед - після рикошету від Меркадо м'яч відскочив у ближній кут воріт Льориса.

Однак, вже в наступні 20 хвилин французи змогли не просто відквитати гол, а й вийти вперед.

Так, на 57-ій хвилині Павар відновив рівновагу в грі, а на 64-ій та на 68-ій Мбаппе встиг відзнаичитися дублем.

На 90+3 Агуеро повертає інтригу в матч, але на більше аргентинців не вистачило.

Як відомо, другим матчем цього ігрового дня буде гра між збірними Уругваю та Португалії.

Також на Чемпіоні є інформація про те, де ви зможете переглянути цю зустріч.

Чемпіонат світу

1/8 фіналу

30 червня

Франція – Аргентина 4:3

Голи: 1:0 – 13 Грізманн (пен.), 1:1 – 41 Анхель Ді Марія, 1:2 - 48 Меркадо, 2:2 - 57 Павар, 3:2 - 64 Мбаппе, 4:2 - 68 Мбаппе, 4:3 - 90+3 Агуеро