Туніс здолав Панаму: дебютанти залишають ЧС-2018 без жодної перемоги. ВІДЕО

29.06.2018 02:13 2329 0

28 червня збірна Тунісу перемогла Панаму 2:1, здобувши першу перемогу на ЧС-2018.

Африканська команда зайняла третє місце у групі G. а от панамці. які дебютували на Мундіалях, залишають турнір без жодної перемоги.

Проте все починалося для команди з Центральної Америки доволі оптимістично: панамці відстояли після стартового штурму суперника та відкрили рахунок. Хосе Луїс Родрігес пробив з дальньої відстані, м'яч зачепив ногу Яссіна Мерія та влетів у ворота.

Тунісці могли забити ще до перерви (добре зіграв голкіпер панамців), але врешті решт свої голи організували вже у другому таймі. До речІ, гол Вахбі Хазрі став історичним, адже нападнику вдалося першим із тунісців стати автором забитих м'ячів на двох Мундіалях.

Матч завершився цілком логічно - більш сильна команда здолала слабку. Проте Туніс поставив крапку у виступах африканських збірних на ЧС-2018. Вперше з 1982 року у плей-офф не буде жодної команди з Африки.

Цікаво, що Панама стала найгіршою командою на ЧС разом із...представником Африки Єгиптом.

Зазначимо, що Туніс здобув першу перемогу на чемпіонатах світу з 1978 року, коли було обіграно Мексику. Після того африканці брали участь у п'яти світових першостях (1978, 1998, 2002, 2006, 2018).

Нагадаємо, що переможцем у групі G стала збірна Бельгії, яка обіграла Англію 1:0 у заключному турі