Англійські ЗМІ про бійки на матчі ЦСКА - Спартак: "Ніхто не хоче дивитися на таке"

30.10.2016 09:47 2470 0

Британське видання BBC опублікувало на своєму офіційному сайті звіт про матч 12-го туру Прем'єр-ліги Спартак - ЦСКА, який завершився перемогою червоно-білих з рахунком 3:1.

При цьому журналісти зробили акцент на безлади на трибунах і той факт, що в 2018 році Росія прийме чемпіонат світу, на проведення якого претендувала Англія.

Нагадаємо, по ходу першого тайму напруженість між секторами фанатів червоно-білих і червоно-синіх, які після словесних пікіровок організували бійку, довелося знімати співробітникам поліції і ОМОНу. У другому таймі фанати армійців кидали файери в спартаківський сектор, а із-за задимлення на стадіоні гра була зупинена на чотири хвилини.

"Ніхто не хоче дивитися на таке", - написано в повідомленні на сторінці видання в твіттері.