Кучер: Гол в роздягальню в наші ворота вплинув на гру в другому таймі

07.10.2016 02:02 756 0

Захисник збірної України Олександр Кучер вважає, що синьо-жовті провели непоганий матч проти команди Туреччини (2:2).

"Туреччина забила нам двічі після стандартів. Ми вели в рахунку, але зіграли унічию. Думаю, що команда виглядала непогано.

Напевно, що гол в роздягальню в наші ворота, вплинув на гру в другому таймі. Ми повинні були вигравати 3:0, 4:0, але цей гол на 45-ій хвилині... Уболівальники погнали команду господарів вперед.

Мені поки важко сказати, чи був пенальті у наші ворота. Добре, що все закінчилося так. У кінці гри ще були й стандарти не потрібні на наші ворота, але ми зуміли вистояти.

У нас в першому таймі багато що виходило і в Туреччини взагалі шансів не було. Але помилки непотрібні в середині поля привели до такого результату", - цитує Кучера кореспондент Чемпіона.