Чоловіча збірна України з волейболу - срібний призер Дефлімпіади-2017

31.07.2017 12:40 1752 0

На XXIII літніх Дефлімпійських іграх, що завершилися у турецькому місті Самсун, наша чоловіча збірна здобула друге місце.

У вирішальному матчі українці мали захищати свій чемпіонський титул, здобутий на попередніх Іграх-2013 у Софії, у протистоянні з господарями змагань.

У підсумку перемогла збірна Туреччини - 3:0 (25:22, 25:21, 25:23), інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Срібні медалі отримали Ігор Завіруха, Володимир Зеленський, Ілля Никифоров, Олександр Білоблоцький, Олег Антонюк, Ігор Загородній, Олександр Полторацький, Олександр Прохорчук, Єгор Цимовський, Олексій Кошкаров, Дмитро Ренькас і Валерій Радченко, а також головний тренер Юрій Грицюта.

А от дівчатам, які на попередній Дефлімпіаді-2013 у Софії також вибороли золоті нагороди, стати призерками змагань у Самсуні не судилося.

Підопічним Леоніда Касицького у поєдинку за бронзові медалі довелося зустрітися з волейболістками Сполучених Штатів, котрим вони поступилися у груповому турнірі.

Маленького дива не сталося, й американки цілком справедливо довели, що тоді перемогли українських волейболісток заслужено - 3:0 (25:16, 25:12, 25:22).

Нагадаємо, в України на Дефлімпіаді-2017 в України подвійний тріумф у пляжному волейболі.