Вімблдон. Визначились чвертьфіналісти в одиночному розряді

01.07.2008 15:52 321 0

На трав'яному турнірі серії «Великого шолому» визначились чвертьфіналісти одиночного розряду у жінок і чоловіків.

Серед жінок варто відмітити вольову перемогу чешки Ніколь Вайдішової над восьмою ракеткою турніру росіянкою Анною Чакветадзе - 4:6, 7:6, 6:3. Без проблем здолали своїх суперниць сестри Вільямс, Єлєна Дємєнтьєва та Надєжда Пєтрова. Сенсацією завершився поєдинок другої ракети посіву Єлєни Янковіч проти таїландської тенісистки Тамарін Танасугарн - 3:6, 2:6. Полячка Радванська, віддавши другий сет четвертій ракетці росіянці Кузнецовій, у третьому сеті перемогла на тай-брейку - 6:4, 1:6, 7:5.

Цзе Чжэн (Китай) - Агнеш Шавай (Угорщина, 15) - 6:3, 6:4

Серена Вільямс (США, 6) - Бетані Маттек (США) - 6:3, 6:3

Єлєна Дємєнтьєва (Росія, 5) - Шахар Пеєр (Ізраїль, 24) - 6:2, 6:1

Надєжда Пєтрова (Росія, 21) - Алла Кудрявцева (Росія) - 6:1, 6:4

Вінус Вільямс (США, 7) - Аліса Клєйбанова (Росія) - 6:3, 6:4

Енді Мюррей, перша ракетка Великої Британії, зміг переломити матч проти восьмої ракетки турніру француза Рішара Гаске після двох програних сетів. Матч завершився з рахунком - 5:7, 3:6, 7:6, 6:2, 6:4.

Перша та друга ракетки світу Роже Федерер та Рафаель Надаль не мали жодних проблем зі своїми суперниками. Перший обіграв австралійця Ллейтона Хьюітта 7:6, 6:2, 6:4, а другий не залишив шансів росіянину Южному - 6:3, 6:3, 6:1.

Інші матчі:

Маріо Анчіч (Хорватія) - Фернандо Вердаско (Іспанія, 22) - 3:6, 4:6, 6:3, 6:4, 13:11

Марат Сафін (Росія) - Станіслас Ваврінка (Швейцарія, 13) - 6:4, 6:3, 5:7, 6:1

Фелісіано Лопес (Іспанія, 31) - Маркос Багдатіс (Кіпр, 10) - 5:7, 6:2, 3:6, 7:6, 8:6

Райнер Шуттлер (Німеччина) - Янко Тіпсаревіч (Сербія) - 6:4, 3:6, 6:4, 7:6

Арно Клеман (Франція) - Марін Чіліч (Хорватія) - 6:3, 7:5, 6:2