BroFist від Parimatch. BroFist від Parimatch. Перша кіберспортивна реклама. ВІДЕО | Кіберспорт | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

BroFist від Parimatch. Перша кіберспортивна реклама

22.10.2020 17:52 2941 0
BroFist від Parimatch. Перша кіберспортивна реклама

Джерело - Чемпіон.

Провідний букмекер України в світі кіберспорту компанія Parimatch запускає нову рекламну кампанію. Мета кампанії - підвищити впізнаваність і популярність кіберспорту в країні, а також об'єднати аудиторію, яка тільки в Україні вже налічує більше двох мільйонів людей. Ця кількість буде тільки зростати, адже недавно кіберспорт також був визнаний офіційним видом спорту в Україні.

Кіберспорт отримав величезний поштовх до розвитку в зв'язку з пандемією коронавірусу. У той час, як спортивні змагання, включаючи Євро-2020 і Олімпіаду, були скасовані, трансляції кіберспортивних баталій продовжили збирати величезну кількість глядачів.

Фанати не могли не помітити, що після кожного успішної дії в грі тіммейти віддають один одному кулаки в знак підтримки бойового духу команди. І щоб показати, як саме це відбувається, Parimatch запускає новий крутий ролик.

У ньому показується, як кулак подорожує по особливому світу, невід'ємною частиною якого є кіберспорт і де кожна людина може бути кіберспортсменом. Турніри вже збирають армії фанатів як перед дисплеями гаджетів, так і на стадіонах, і де вони можуть підтримати своїх кумирів як кулаком, так і ставкою. Фанати кіберспорту помітять на відео і справжніх легенд кіберспорту, наприклад, Зевса, амбасадора компанії Parimatch і чемпіона світу в двох версіях Counter-Strike. Ролик показує, що за кіберспортом майбутнє, де молодь вже відчуває себе як вдома.

Дивитися ролик:

Коментарі ()