Міністр спорту РФ: В Олімпійських іграх беруть участь спортсмени на яких санкції не поширюються | Олімпійські ігри-2020 | Champion.com.ua
Мій профіль

Міністр спорту РФ: В Олімпійських іграх беруть участь спортсмени на яких санкції не поширюються

09.12.2019 19:25 1790 1
Колобков прокоментував рішення WADA
Міністр спорту РФ: В Олімпійських іграх беруть участь спортсмени на яких санкції не поширюються

Джерело - sports.ru.

Правильно справу вживання допінгу розглядати у Спортивному арбітражному суді.

Про це заявив Міністр спорту РФ Павло Колобков. 

"Деякі санкції, на думку ряду юристів, як і на мою думку, суперечать хартії Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Є санкції до членів Олімпійського комітету Росії (ОКР) і заборони на прапор і гімн. В Олімпійських іграх беруть участь спортсмени від Олімпійського комітету країни, а так як на ОКР ніякі санкції не поширюються, тут є широкі можливості для юристів.

Що стосується допуску спортсменів, я б не став зараз порівнювати все це з Пхенчханом-2018. Це різні ситуації. ОКР був тоді вражений в правах, зараз такого немає.

Перспективи досить хороші, є певна аргументація. Правильно цю справу розглядати в Спортивному арбітражному суді (CAS). Там рішення виробляються не у відповідності з доповіддю департаменту розслідувань WADA", - сказав Колобков. 

Раніше, президент WADA засудив обманні дії Росії.

Нагадаємо, всесвітнє антидопінгове агентство прийняло рішення про відсторонення Росії від великих міжнародних змагань на 4 роки

Коментарі ()