Саладуха: Відмовилася від фіналу Діамантової ліги через прийняття депутатської присяги | Легка атлетика | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 1500 На сайт

 

24 Жовтня 2021

Саладуха: Відмовилася від фіналу Діамантової ліги через прийняття депутатської присяги

12.09.2019 18:08 1219 0
Спортсменка розповіла як їй працюється у парламенті
Саладуха: Відмовилася від фіналу Діамантової ліги через прийняття депутатської присяги

Чемпіонка світу в потрійному стрибку і депутат Верховної Ради Ольга Саладуха цілеспрямовано готуватимуся до чемпіонату світу.

Про це вона заявила Главкому.

"Відчуваю себе спортсменкою, комфортніше мені саме в спортивному середовищі. Можна сказати, поки я подумки перебудовуюся. Атмосфера сесійної зали і стадіону абсолютно різні. Але, думаю, втягнуся. 

Чому не їздила на фінал Діамантової ліги? Я туди відібралася, але стартувати 29 серпня в Цюріху не змогла, бо цього дня відбувалася присяга народного депутата. Пропустити такої події не могла. Довелося обирати. Також відмовилася від матчевої зустрічі Європа-США, яка відбулася 9-10 вересня у Мінську.

Найближчим часом стартів у мене буде дуже багато. У липні-серпні мала щільний змагальний графік. Через те ми з тренером навіть планували взяти паузу і накопичити емоції. Трохи заспокоїлася і тепер цілеспрямовано готуватимуся до чемпіонату світу", - сказала Саладуха.

Раніше, Саладуха очолила підкомітет Верховної Ради.

Нагадаємо, Беленюк назвав свою депутатську зарплату.

Коментарі ()