Усі медалі Пхенчхана за 21 лютого, медальний залік

21.02.2018 18:40 2527 0

21-го лютого на Олімпійських іграх у Пхенчхані розіграні 8 комплектів медалей.

У жіночому даунхілі італійка Сфія Годжа виграла золото, випередивши на 9 сотих норвежку Раґнгільд Мовінкель. Третьою стала американка Ліндсі Вонн.

Канадець Брейді Лімен фінішував першим у змаганнях фристайлістів у скі-кросі. Срібло взяв швейцарець Марк Бішофбергер, бронзу - представник ОАР Сєргєй Рідзік.

Німкені Маріама Джаманка і Ліза Баквітц виграли золото в бобслеї, Другими були Елана Мейерс Тейлор і Лорен Гіббс із США, третіми - канадійки Кейллу Хамфріс і Філісія Джордж.

Японія виграла жіночу командну гонку переслідування на ковзанах. Срібло - у Нідерландів, а бронзу - у США.

Норвегія виграла чоловічу командну гонку переслідування на ковзанах. Срібло - у Південної Кореї, а бронза - у Нідерланів.

У командному лижному спринті серед чоловіків Норвегія взяла золото, ОАР - срібло, а бронзу - Франція.

У командному лижному спринті серед жінок переможцями стали спортсменки зі США, другими прибігли шведки, а третіми - норвежки.

Збірна Фінляднії виграла бронзу в хокейного турніру, перемігши ОАР.

У медальному заліку Норвегія вийшла на чисте перше місце (13-11-9), другою залишається Німеччина (12-7-5), а на третій сходинці розташувалася Канада (9-5-7)

Україна незмінно розташовується на 18-ій сходинці з одним золотом.