Усі медалі Пхенчхана за 18 лютого, медальний залік

18.02.2018 18:31 2816 0

18-го лютого на ОІ-2018 було розіграно шість комплектів нагород.

Австрієць Марсель Гіршер виграв змагання з гігантського слалому, срібло - у норвежця Генріка Крістофферсена, а бронзу виборов Алексіс Пінтуро з Франції.

У лижному слоупстайлі золото виграв норвежець Ойстейн Браатен, срібло у Ніка Гоеппера з США, бронза - у канадця Алекса Больє-Маршана.

У чоловічій естафеті в лижних гонках чемпіонами стали норвежці, друге місце у команди ОАР, а треті - французи.

У біатлоні чоловічий мас-старт виграв француз Мартен Фуркад, срібло у німця Сімона Шемпа, а бронзу виборов Еміль Хегле Свенсен з Норвегії.

У фристайлі в акробатиці найсильнішим був українець Олександр Абраменко, срібло виграв Цзя Цзунян з Китаю, а бронзу Ілья Буров з ОАР.

В ковзанярському спорті у жінок на дистанції 500 м чемпіонкою стала Нао Кодаіра з Японії, другою була Сан Хва Лі з Південної Кореї, а чешка Кароліна Ербанова - третя.

У медальному заліку лідирує команда Норвегії (9-9-8), другими йдуть німці (9-5-4), на третій сходинці Нідерланди (6-5-2). Українська команда, завдяки "золоту" у фристайлі Олександра Абраменка, піднялася відразу на 17 місце.