Українка Димченко перемогла на престижній регаті в Італії

12.11.2017 16:44 1052 0
Діана Димченко. Фото: ФАВУ

Українка веслярка Діана Димченко здобула блискучу перемогу на престижній регаті з академічного веслування Silver Skiff  в італійському Турині.

Змагання проводилися в одиночках - спортсменам необхідно було подолати дистанцію 11 км (5,5 км за течією, решту дистанції після розвороту - проти).

Димченко фінішувала із результатом 44.27,08, поліпшивши свій минулорічний час на одну хвилину.

Друге та третє місця зайняли місцеві спортсменки - Валентина Родіні та Федеріка Кесаріні.

У чоловіків перемогу в регаті здобув хорват Мартін Сінкович (40.19,70), другим до фінішу прийшов його брат Валент (40.25.64), третім - щвейцарець Мішель Шмідт (40.36,12).

Раніше повідомлялося, що українські академісти залишилися без медалей на чемпіонаті Європи у чеському Рачіце.