Українські стрільці замкнули трійку лідерів медального заліку на ЧС серед юніорів

29.06.2017 21:50 525 0

У німецькому місті Зуль завершився чемпіонат світу з кульової стрільби серед юніорів.

Серед понад 550 учасників з 63-х країн світу спортсмени "синьо-жовтої" збірної замкнули трійку лідерів у загальнокомандному заліку.

Найвлучнішою на цьогорічній світовій першості стала команда Китаю, на другому місці представники Індії, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України.

За підсумками змагань у медальній скарбничці українців шість нагород: три золота, два срібла та бронза.

Повний комплект нагород зібрав Павло Коростильов. Два титули чемпіона світу львів'янин здобув проявивши високу влучність у вправі МП-5 та МП-8. Також на його рахунку срібло у вправі ПП-3 та бронза у МП-10.

За участі Павла Коростильова, Максима Городинця та Дениса Ворони українська юніорська збірна піднялася на першу сходинку п'єдесталу у вправі МП-8.

Дівоча юніорська команда у складі Анна Ільїна, Владислава Коваль та Вікторія Сухорукова здобули титул віце-чемпіонок у вправі МГ-5.