Чоловіча збірна України стала шостою на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу

26.06.2017 14:23 606 0

Чоловіча збірна України з пляжного гандболу посіла шосте місце на чемпіонаті Європи у Загребі.

А гравець команди Ігор Копишинський став найкращим снайпером всього турніру, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

На  жіночому чемпіонаті Європи українки посіли 12-те місце.

Чоловіча збірна Олега Сича виграла перший груповий турнір, зокрема завдала поразки чемпіону світу Хорватії. На другому груповому етапі українці посіли друге місце та вийшли до чвертьфіналу, де у напруженій боротьбі зазнали поразки від збірної Росії - 0:2 (18:26, 21:22).

Далі у втішному турнірі наша команда перемогла Норвегію - 2:1 (14:15, 25:20, 8:4), а у матчі за 5-6 місця програла Швеції - 1:2 (22:13, 20:22, 4:7).

Гравець збірної України Ігор Копишинський, набравши 181 очко, став найкращим снайпером чемпіонату Європи, а Олександр Полторацький у списку бомбардирів посів 6-те місце (130 очок).

Чемпіоном Європи стала збірна Іспанії, яка у фіналі завдала поразки росіянам - 2:0 (27:22, 28:26). Бронза у збірної Хорватії, що у матчі за третє місце розібралась з Угорщиною - 2:0 (14:8, 24:23).

Чоловіча збірна України з пляжного гандболу: Олександр Полторацький, Ігор Копишинський, Леонід Михайлютенко, Богдан Оліферчук, Віталій Горовий, Микола Кривошей, Денис Науменко, Юрій Шамрило, Микола Шніт, Ростислав Поліщук. Головний тренер . Олег Сич.

Золото жіночого чемпіонату Європи завоювала збірна Норвегії. У фіналі норвежки переграли Польщу - 2:0 (16:15, 19:16). У поєдинку за бронзу Іспанія подужала Данію - 2:1 (15:10, 14:20, 5:2).

Збірна України посіла 12-те місце із 17-ти учасників.