Плотіцина і Табашник перемогли на турнірі у Фінляндії. Інші результати

20.06.2017 19:39 694 0

17 червня у Куортане відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір. У двох дисциплінах перемоги відсвяткували українки.

Анна Плотіцина почала змагання з бігу на 100 метрів з бар’єрами з 13.11 с у першому колі, після чого у фіналі виграла з найкращим особистим результатом сезону - 13.06 с.

Катерина Табашник перемогла у секторі для стрибків у висоту з результатом 1.87 м, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Марина Килипко не змогла подолати стартові 4.22 метри у секторі для стрибків з жердиною.

У цей же день словацьке місто Шаморін приймало міжнародний легкоатлетичний турнір P-T-SMeeting.

Анастасія Бризгіна фінішувала третьою з бігу на 400 метрів (53.17 с).

Скороход Іван Лосєв виступив на дистанції 3000 метрів зі спортивної ходьби та став на ній другим (11:27.46 хв).

Другою зі стрибків у довжину стала Христина Гришутіна (6.58 м). Щоправда, у цій спробі, першій з двох результативних під час змагань в українки, вітер був 2,5 м/с і перевищував допустимі норми.

Нагадаємо, Земляк виграла турнір у Німеччині, Геращенко - в Іспанії.