На чемпіонаті Європи українські дзюдоїсти-ветерани здобули п'ять золотих медалей

20.06.2017 18:17 1101 0

У столиці Хорватії Загребі завершився чемпіонат Європи серед ветеранів, що ознаменувався для українських майстрів татамі новими досягненнями.

Збірна команда України завоювала 14 медалей: 5 золотих, 1 срібну та 8 бронзових, зайнявши у підсумковому протоколі сьоме місце, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Золоті нагороди вибороли Віктор Єрохов (М1, 100 кг), Сергій Балабан (М2, 90 кг), Максим Шаповалов (М3, 66 кг), Ілля Чимчиурі (М3, 90 кг) та Олексій Овчаренко (М4, 100 кг).

Друге місце зайняв Костянтин Ананченко (М2, 81 кг).

Бронзові медалі виграли Артем Іллєнко (М1, 60 кг), Роман Михайлов (М1, 90 кг), Сергій Гладкий (М1, +100 кг), Сергій Ліпілін (М2, 66 кг), Денис Стеценко (М2, 90 кг), Михайло Кошляк (М4, 100 кг), Євген Супрун (М5, 90 кг) і Петро Степанчук (М7, 100 кг).

У командному турнірі Україну представляли три команди у трьох вікових групах, що завоювали ще дві бронзові нагороди: серед спортсменів 40-49 (ТМ40) і TM50 (50-59 років).