Троє українців стали чемпіонами Європи з кіокушин карате

26.05.2017 09:50 674 0

20-21 травня  у Ліоні (Франція) відбувався 31-й чемпіонат Європи з кіокушин карате (IKO) серед чоловік і жінок.

Українці привезли із собою одразу 8 нагород, з яких 3 золотих і 5 бронзових медалей, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

У перший день спортсмени змагалися у категоріях юніори та сеньори. Результатом першого дня змагань стали 7 медалей: 3 золоті та 4 бронзові.

Чемпіонами Європи цього року стали відразу троє спортсменів. На першу сходинку переможного подіуму піднімались у цей день Аратовська Ілона (до 50 кг), Жидко Сергій (80 кг) і Капустін Нікіта (75 кг).

У свою чергу бронзові медалі у юніорських змаганнях вибороли собі Корогодський Сергій (65 кг), Малюк Андрій (50 кг) і Мелікян Альберт (50 кг).

Станіслав Кривошапка також здобув бронзову медаль у категорії сеньори старші 40 років (вагою до 85 кг).

Наступного дня до загальної скарбниці доклала бронзову медаль киянка Лілія Байстрюченко, яка виборола її у категорії жінки до 55 кг.