Українські гирьовики другий рік поспіль здобули срібло чемпіонату Європи

16.05.2017 18:04 656 0

У понеділок, 15 травня, завершився чемпіонат Європи 2017 року з гирьового спорту серед дорослих і юніорів.

Поміж 21 країни учасників за загальним командним показником Україна посіла друге місце в обох змаганнях, інформує сайт Спортивного комітету України.

Цього року чемпіонат проходив у місті Даугавпілс (Латвія), де українські спортсмени вибороли п'ятнадцять перших місць, вісімнадцять других, чотири третіх.

У категорії дорослі перші місця здобули Михайло Домінюк, Леон Білицький, Олексій Остапчук, Ярослав Сушко, Василь Потокій, а Ігор Гавришко, у порівнянні з минулорічним чемпіонатом, де посів друге місце, виборов одразу золото та срібло у категорії за різними напрямками.

Серед юніорів та юніорок сім золотих медалей привезли додому шестеро українських спортсменів: Вікторія Ковалюк, Роман Мних, а Євген Остапчук, Михайло Тупиця, та Костянтин Тимченко вибороли по дві медалі за перші та другі місця. Найбільше золота в одні руки взяв гирьовик Леон Білицький (одразу дві золоті відзнаки у змаганнях 2017 року).

Проявили себе також наші ветерани спорту (40-44 роки), посівши перші місця: Андрій Яремус - двоборство, вагова категорія +85 кг та Валентин Бербеничук - довгий цикл, вагова категорія 85 кг.