Українські плавці здобули шість нагород на турнірі в Італії

11.05.2017 18:16 491 0

7 травня у Ліньяно (Італія) завершилися щорічні міжнародні змагання з плавання ENERGY STANDARD CUP 2017.

У складі клубу спортивного плавання "Енергетичний стандарт" українські спортсмени здобули 6 нагород, інформує офіційний сайт Федерації плавання України.

3 медалі на цих змаганнях здобув Валентин Нестеркін: срібну нагороду на дистанції 50 метрів вільним стилем з результатом 23.61 та дві срібні нагороди у складі естафет 4х100 метрів комбінована та 4х100 метрів вільним стилем з результатами 3:53.01 та 3:29.93 відповідно.

В естафеті 4х100 метрів вільним стилем срібну нагороду також здобув Андрій Родзинський.

На дистанції 200 метрів брасом Максим Голубничій фінішував з другим результатом (2:21.07).

Ще одну нагороду здобула Євгенія Жукова. Вона стала бронзовою призеркою змагань на дистанції 100 метрів на спині з результатом 1:05.53.