Головні призи київського півмарафону їдуть до Ефіопії

10.04.2017 14:37 758 0

У столиці України минулими вихідними пройшов сьомий за ліком київський міжнародний півмарафон.

Переможцем цього разу став Анбеса Ленчо з Ефіопії. Він подолав дистанцію з новим рекордом траси - 1 година 3 хвилини 57 секунд.

Попередній рекорд Тараса Сало, встановлений минулого року, він перевершив на 44 секунди, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Другим і третім серед чоловіків фінішували, відповідно, поляк Шимон Кулька (1:05.26) і дніпрянин Роман Романенко (1:05.41).

Роман також став переможцем чемпіонату України, що проходив під час даного півмарафону.

Перемогу серед жінок на дистанції 21 км 97,5 м здобула Бейене Белайнеш з Ефіопії, показавши час 1:13.58.

Наступною фінішувала львів’янка Софія Яремчук з часом 1:15.04, яка стала чемпіонкою України серед жінок. Третє місце посіла представниця Вінничини Віра Овчарук (1:16.19).