Кубок світу. Ягодка переміг олімпійського чемпіона, але до медалі не дістався

08.02.2017 14:45 266 0

На початку лютого 2017 року відбувся етап Кубку світу з фехтування на шаблях серед чоловіків в італійському місті Падуя.

Лідеру національного рейтингу Андрію Ягодці вдалося фінішувати 8-м зі 184 учасників міжнародного турніру, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

На груповому етапі одесит отримав всі перемоги та почав боротьбу відразу з 1/32 фіналу під 29-м номером.

Спочатку український шабліст переміг італійця Стефано Збражіо (15:10), а опісля виграв у 4-го номера загальної кваліфікації Бонгіля Гу з Південної Кореї (15:11).

В 1/8 турнірній таблиці Ягодці вдалося вибити з боротьби олімпійського чемпіона Афін, а також багаторазового призера чемпіонатів світу Альдо Монтану з Італії (15:12).

Український фехтувальник склав зброю в 1/4 фіналу, поступившись майбутньому переможцю турніру Андрашу Сатмарі з Угорщини - 12:15.