Українці виграли домашній етап Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців

23.01.2017 16:13 429 0

10 країн світу з 18-ти, які брали участь у Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону, вибороли високі нагороди.

Перше місце - у команди України, яка виборола 56 високих нагород - 19 золотих, 16 срібних і 21 бронзову медалі.

Про це інформує офіційний сайт Національного комітету спорту інвалідів України.

Друге місце у команди Німеччини, спортсмени якої завоювали 13 нагород (6-4-3), третє місце - у команди Франції (6-1-0).

Наразі всі спортсмени готуватимуться до чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, який пройде у Німеччині 10-19 лютого 2017 року.

Зазначається, що це вперше в історії Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України (м. Яворів, Львівська обл.) приймав Кубок світу-2017 Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону.