Українські молоді рапіристки потрапили у призи на турнірі в Австрії

08.11.2016 14:51 193 0

У неділю, 6-го листопада, в австрійському Медлінзі відбулися командні змагання серед рапіристів на етапі кадетського циклу з фехтування.

Першій команді українських фехтувальниць у складі Катерини Буденко, Анни Тараненко, Олександри Ребчуновської й Анастасії Садій вдалося завоювати бронзові нагороди турніру.

У турі прямого вибування українки стартували під другим номером. На ранніх етапах змагань Тараненко, Буденко, Ребчуновська і Садій без проблем розібралися з командою Японія-3, далі виграли у представниць Латвії, а у бою за право бути у четвірці найсильніших здобули впевнену перемогу над британками.

У фінал українським спортсменкам не судилося пробитися - в 1/2-ій українки поступилися Японії-1 з рахунком 41:30.

У поєдинку за третє місце Тараненко, Буденко, Ребчуновська та Садій взяли гору над білорусками, перемігши суперниць з рахунком 45:35.

Нагадаємо, на етапі кадетського циклу у Софії українські шаблісти тричі піднімалися на п'єдестал.