На чемпіонаті світу з армреслінгу українські збірні вибороли 24 нагороди

20.10.2016 18:43 919 0

У першій половині жовтня Благоєвград (Болгарія) приймав чемпіонат світу з армреслінгу серед дорослих, юнаків і юніорів.

У змаганнях взяли участь більше 1000 атлетів з 47 країн, включно з української делегацією, інформує сайт Спортивного комітету України.

На рахунку дорослої збірної України - 9 медалей різного ґатунку, а загалом команда виборола 24 відзнаки.

Титул чемпіона планети здобули двоє українців: Олег Жох (85 кг) і Євгеній Пруднік (90 кг). Віце-переможцями змагань стали Вікторія Ілюшина (55 кг) та Петро Маргарінт (90 кг).

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Марина Левченко (50 кг), Оксана Дяченко (80 кг), Максим Марченко (55 кг), Іван Лукьянчук (85 кг), Антон Калязін (100 кг).

Юнацька національна команда виграла найбільшу кількість нагород - 11. Золота відзнака на рахунку Ігоря Тодорюка (65 кг). Одразу дві медалі до скарбнички поклали Юлія Муха (срібло і бронза в 45 кг), Юлія Точинська (два срібла в 55 кг) й Олег Данілов (два срібла понад 80 кг).

Бронзовими призерами юнацького турніру ЧС-2016 стали Руслана Кулик (65 кг), Яніна Назарько (65 кг), Назарій Савелюк (50 кг) та Сергій Точинський (70 к).

Юніорська частина змагань запам’ятається успішним виступом Ліни Деменко, яка у ваговій категорії до 65 кг виборола золото та срібло. Крім того, бронзою ЧС-2016 відтепер пишатимуться Адам Кузло (65 кг) та Анастасія Щолокова (понад 70 кг).