16 медалей здобули українські юніори на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

07.09.2016 09:42 258 0

У м. Щирк (Польща) завершився чемпіонат світу 2016 року з пауерліфтингу серед юніорів і юніорок, юнаків і дівчат.

Збірна України зібрала непоганий "врожай" - 16 нагород, з яких чотири найвищої проби.

Одразу у трьох вагових категоріях українці завоювали два з трьох призових місць, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Так, дубль у змаганнях юніорів у ваговій категорії до 105 кг оформили Олександр Рубець (991,0 кг, золото) та Данило Ковальов (947,5 кг, бронза).

Подвійним подіумом відзначилися юніори у вазі до 83 кг: Олександр Лебедєв (887,5 кг, золото) та Костянтин Мусієнко (815,0 кг, срібло).

Без золота, однак одразу зі сріблом та бронзою фінішували представники серед юнаків у 83 кг: Андрій Білик (720,0 кг) і Віктор Гладкий (700,0 кг).

Руслан Рузімурадов став автором першої золотої відзнаки для України на світових змаганнях у Польщі. Він виступав у турнірі юнаків у вазі до 66 кг. "Золотий" результат українця у сумі триборства склав 642,5 кг.

Чемпіоном світу 2016 року серед юнаків у ваговій категорії до 93 кг став Богдан Костов. У підсумку у нашого атлета 737,5 кг. і золота нагорода за суму триборства.

Андрій Шевченко з Краматорська у найважчій категорії у юніорів у сумі триборства набрав 935,0 кг і піднявся на другу сходинку подіуму. Ще одне срібло у дівчат в категорії до 57 кг виборола Дар’я Лазебна з Дружківки (427,5 кг)

Значний "бронзовий" доробок на рахунку наших юніорів і юнаків: Тетяна Шлопко (372,5 кг), Ганна Гончар (462,5 кг), Наталія Гаргуновська (447,5 кг), Андрій Манастирський (327,5 кг), Руслан Краснов (442,5 кг), Віктор Голіней (760,0 кг).