Донеччанин Земцев з прапором України фінішував другим на змаганнях IRONMAN в Австрії

09.07.2016 23:47 1754 0

На турнірі серії IRONMAN в Австрії наприкінці червня Віктор Земцев встановив чергове досягнення для України.

У змаганні серед професіоналів 43-річний спортсмен з України посів друге місце та фінішував з національним прапором у руках.

Віктор поступився лише восьмиразовому переможцеві цієї траси, бронзовому призеру Кони, переможцеві чемпіонату Європи бельгійцю Маріо Ванхонекеру.

Після велосипеда Земцев йшов восьмим. Однак, хороший темп дозволив йому обійти шістьох чоловіків і фінішувати другим, з відставанням від лідера всього лише у 5 хвилин.

Час марафону Віктора - 2:39:58 год, інформує офіційний сайт Федерації триатлону України.

Дисципліна IRONMAN складається з трьох етапів без перерви: заплив на 3,86 км, заїзд на велосипеді по шосе на 180,25 км і марафонський забіг на 42,195 км.

На виконання дистанції учасникам дається 17 годин. Усім, хто дістанеться фінішу до закриття, назавжди присвоюється неофіційне звання "Залізної людини".

Нагадаємо, раніше Чемпіон повідомляв, як Земцев виграв десятий IRONMAN у кар’єрі.