Україна програла Росії на Кубку Європи

24.06.2016 19:42 1952 0

У п'ятницю, 24 червня, в 1/4 фіналу Кубка Європи, який проходить в Белграді (Сербія), збірна України програла Росії.

Тепер наша команда продовжить боротьбу на турнірі за 5-8 місця.

У середині першого тайму (12-хвилині) росіяни відкрили рахунок, але згодом ефектним ударом через себе Олександр Корнійчук вирівняв становище на табло – 1:1.

У наступній частині гри О.Корніійчук оформив дубль, забивши ще одного разу у падінні через себе.

Але у вирішальному таймі росіяни відзначилися двічі і перемогли 3:2, передає УНН.

В інших чвертьфінальних парах Італія перемогла Швейцарію 3:2, а Португалія завдала поразки Іспанії 4:2.

Збірна України на турнірі представлена наступним складом: голкіпери - Володимир Гладченко (Гріффін) та Віталій Сидоренко (Артур Мьюзік); польові - Ігор Борсук (ХІТ), Роман Пачев та Євген Рябчук (Євроформат), Олег Мозговий (Гріффін), Олег Зборовський, Олександр Корнійчук, Дмитро Ведмідь, Максим Войток (всі – ХІТ).

Нагадаємо, що система розіграшу Кубка Європи 2016 наступна - чотири пари чвертьфіналістів, два півфінали, матч за "бронзу" і фінал.

Якщо команда програє в чвертьфіналі, то далі бореться за 5-8 місця.