Погребняк перемогла на турнірі в Афінах, Рємєнь стала другою в Австрії

12.06.2016 22:12 632 0

Одна з найсильніших представниць в історії українського спринту Марія Рємєнь продовжила повернення на бігову доріжку міжнародними легкоатлетичними змаганнями в Австрії.

10 червня у Ріді Марія поліпшила свій найкращий результат сезону з бігу на 100 метрів, інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

У першому колі вона подолала дистанцію за 11.58с, а у фіналі показала результат 11.59 с і фінішувала з ним другою.

Наступного дня у Лінці Рємєнь виступала на дистанції 200 метрів, де фінішувала другою з результатом 23.74 с.

Зазначається, що вітер у цьому забігу був зустрічним і дув зі швидкістю -0,6 м/с.

Нагадується, що особисті рекорди Марії з бігу на 100 та 200 метрів дорівнюють 11.06 і 22.58 секундам відповідно.

Водночас, 8 червня на міжнародних змаганнях в Афінах Наталія Погребняк встановила рекорд з бігу на 100 метрів на The Filothei Women Gal.

У 2014 році вона подолала дистанцію за 11.32 с. А у 2016-му поліпшила цей результат до 11,18 с.

11.18 с стали підтвердженням олімпійського нормативу Погребняк. На сьогодні його також виконали Олеся Повх і Христина Стуй.

Ще одна українка - Анна Корнута - змагалася у секторі для стрибків у довжину, де стала третьою (6.26 м).