Лелейко і Погребняк підтвердили своє лідерство на турнірі найсильніших

28.04.2016 20:05 435 0

24-25 квітня в українській столиці відбувся турнір найсильніших з фехтування на рапірах серед жінок і чоловіків.

Найвищу сходинку на п'єдесталі пошани зайняли лідер національного рейтингу Ольга Лелейко й Андрій Погребняк, який ділить першу позицію з Ростиславом Герциком.

У змаганнях серед дівчат обійшлося без сюрпризів: усі місця на п'єдесталі зайняли представниці національної збірної.

Срібло турніру виборола Катерина Ченцова, яка у фінальному поєдинку поступилася Ользі Лелейко з рахунком 10:15.

Бронзу везуть додому Анастасія Московська й Олександра Сенюта.

Що ж стосується змагань серед чоловіків, то тут трійку досвідчених представників збірної розбавив Ярослав Степура, який тільки у цьому сезоні закінчив виступати у віковій категорії "юніори".

Киянин зумів пробитися у фінал турніру, але не зміг продовжити боротьбу через травму гомілкостопа, яку отримав під час змагань.

Таким чином, вирішальний поєдинок турніру найсильніших завершився технічною поразкою для Ярослава.

Бронзовими призерами стали Філіп Колесніков і Володимир Колтиго.