Жіноча збірна України стала третьою на змаганнях зі спортивної ходьби у Чехії

11.04.2016 13:32 489 0

У суботу, 9 квітня, Подебради приймали традиційні міжнародні змагання зі спортивної ходьби, які входять до серії European Athletics Race Walking Permit Meeting.

Жіноча збірна України посіла на них третє місце, інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

За команду виступали Галина Яковчук, Марія Філюк та Олександра Оляновська.

Яковчук на дистанції 20 км фінішувала сьомою (1:34:31 год), Філюк - дев’ятою (1:36:41), Оляновська - 13-ою (1:40:44).

У змаганнях серед чоловіків українські атлети посіли восьму командну сходинку зі спортивної ходьби на 20 км.

Найшвидше з атлетів дистанцію подолав Олександр Венгловський (1:25:04) і посів 12-е місце. Сергій Світличний був 18-м (1:26:56), а Дмитро Собчук - 19-м (1:27:03).

У змаганнях у віковій категорії U-20 атлети змагалися на 10-кілометровій дистанції.

Українки стали п’ятими у командному заліку. Ксенія Бєлова замкнула десятку найсильніших (51:12 хв). Оксана Кулагіна фінішувала слідом (51:26), а Вікторія Пчелінцева була 24-ою (57:01).

Українські юніори, як і доросла чоловіча збірна, у командному заліку замкнули вісімку найсильніших.

Олег Свистун фінішував 19-м (44:19), Дмитро Гарник - 20-м (44:38), а Віктор Кононенко - 25-м (46:31).