На чемпіонат Європи серед ветеранів українці виграли 31 нагороду

05.04.2016 19:49 237 0

В Анконі завершився чемпіонат Європи-2016 у приміщенні серед ветеранів.

Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.

Збірна України посіла дев’яте місце у медальній таблиці. Наші спортсмени виграли 31 нагороду: 12 золотих, 13 срібних і 6 бронзових.

У перші три дні чемпіонату українці не лише піднімалися на п’єдестал, а й відзначилися світовим рекордом. Його автором стала Валентина Крепкіна.

Микола Панасейко (Ч80+) до золота зі спортивної ходьби на 3000 м додав медаль найвищого ґатунку зі спортивної ходьби на 5 км по шосе. Це ж зробили Іван Пушкін (Ч85+) та Антоніна Тишко (Ж65+). Лариса Лебєдєва була найсильнішою у цій дисципліні як у своїй категорії Ж75+, так і у сукупній категорії Ж65+.

Валентина Крепкіна (Ж50+) до двох золотих медалей у секторах для потрійного стрибка та стрибків з жердиною додала ще одну у секторі для стрибків у довжину. Золото з метання списа у категорії Ч55+ виграв Едуард Будник.

Ірина Зозуля (Ж60+) була другою з метання ваги. Наталія Сорокіна (Ж40+) посіла таку ж сходинку зі стрибків у довжину. А скороходи Надія Сухарина (Ж40+) і Люся Алекєєва (сукупна категорія Ж65+) фінішували другими на дистанції 5 км по шосе.

Серед чоловіків срібні медалі виграли Олег Крамар (Ч50+) у секторі для стрибків у висоту, Микола Панасейко (Ч80+) - з кросу на 5 км, Іван Файчак (Ч75+) - з бігу на 60 м з/б, Олександр Ложечніков (Ч65+) - з бігу на 200 м, Володимир Добриднєв (Ч45+) - з бігу на 60 м з/б.

Олександр Лисенко (Ч60+) фінішував третім з бігу на 1500 м, Володимир Багрін (Ч60+) – з бігу на 200 м, а Валентина Крепкіна (Ж50+) до золотої колекції Анкони додала "бронзу" з бігу на 60 м з бар’єрами.