Українець Дементьєв став третім на чемпіонаті світу з паралімпійського велотреку

05.04.2016 19:33 146 0

Лідер збірної команди України з паравелоспорту Єгор Дементьєв став першим українцем, який завоював медаль чемпіонату світу нового зразка.

Цього успіху 29-річний спортсмен добився на чемпіонаті світу з паралімпійського велоспорту на треку, що пройшов в італійському Монтік'ярі.

Дементьєв став бронзовим призером в індивідуальній гонці переслідування на 4 км, виступаючи у нозології C5, інформує сайт Федерації велоспорту України.

Чемпіонат світу у Монтік'ярі став останнім великим змаганням перед Паралімпіадою-2016 у Ріо.

Українець виступав на трьох дистанціях. Найкращий результат у Єгора виявився в індивідуальній гонці переслідування на 4 км - 4:32.459 хв.

На цьому чемпіонаті світу велогонщиків нагороджували медалями чемпіонату світу нового зразка. Дементьєв став першим представником України, який привіз таку медаль.