Хачатрян і Ярьомка здобули бронзові медалі на етапі Гран-прі у Туреччині

03.04.2016 19:16 255 0

Геворг Хачатрян і Світлана Ярьомка стали бронзовими призерами етапу Гран-прі з дзюдо, який завершився у неділю, 3 квітня, у турецькому Самсуні.

Ярьомка у ваговій категорії понад 78 кг успішно дісталася до півфіналу, де її зупинила кореянка Кім Дзіюн.

У бронзовій "сутичці" Світлана виграла українське дербі в Ірини Кіндзерської, яка дісталася до неї через втішний турнір.

Хачатрян у категорії до 66 кг програв у фіналі своєї підгрупи росіянину, але потім здобув дві перемоги, здолавши у "бронзовому" поєдинку Азамата Муканова з Казахстану.

Також у фіналі своєї підгрупи програв і Кеджау Ньябалі (90 кг). Проте згодом він поступився й у боротьбі за бронзову нагороду.

Нагадаємо, наприкінці березня Світлана Ярьомка програла у "бронзовій" сутиці на етапі Гран-прі у Тбілісі.