Збірна України зі спортивної аеробіки переможно відкрила сезон у Чехії

22.03.2016 14:59 189 0

У чеському місті Злін вдесяте пройшов міжнародний турнір зі спортивної аеробіки Czech Aerobic Open - 2016.

У змаганнях брали участь як дорослі, так і молодші категорії - юніори, молодь та юнаки, інформує сайт Спортивного комітету України.

Збірна України провела чудовий старт сезону, відзначившись на п’єдесталі пошани майже у кожному виді.

В індивідуальних змаганнях серед жінок перемогу святкувала Настя Литвин. У чоловіків українці зайняли більшу половину подіуму: Максим Кравцев - другий, Саша Єлфімов - третій.

Також на першу сходинку українці піднімалися у жіночому тріо, аеростепі й аероденсі серед дорослих. На другому місці фінішували у турнірі змішаних пар. Бронзовими призерами українські атлети стали в групі.

Загалом до Чехії завітали понад 400 атлетів з 11-ти країн світу. Українська делегація складалася з 48 атлетів.

Як розповіла президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу Тетяна Пасічна, турнір Czech Aerobic Open розглядався як підготовка до цьогорічного чемпіонату світу, який у червні відбудеться в Сеулі (Корея).

Окрім того, аби здобути нагороди планетарного форуму, українці боротимуться за ліцензії на Всесвітні ігри.